PAR GEMIUS

logo gemius Gemius SA - interneta vietnes Ranking.lv izstrādātājs –ir līderis un aizsācējs interneta pētniecības aģentūru jomā Centrālajā un Austrumeiropā. Gemius SA (SIA Gemius Latvia mātes uzņēmums Polijā) darbojas kopš tā dibināšanas 1999. gadā, piedāvājot profesionālus pētniecības, analīzes un konsultāciju pakalpojumus. Apvienojot uzņēmuma darbinieku aizrautību un talantus ar uzņēmumā izstrādātajiem risinājumiem, tas pastāvīgi ir paplašinājis savas darbības jomu, sniedzot starptautiskiem klientiem vispusīgas zināšanas par internetu un dažādus interneta statistikas datus.

Uzņēmums veic kompleksos pētījumus par interneta lietotāju darbības paradumiem interneta vietnēs, (gemiusTraffic), interneta auditorijas sociāli demogrāfisko raksturojumu (gemiusProfile) un tiešsaistes reklāmas kampaņu efektivitāti (gemiusEffect).

logo gemius Mūsu ikdienas darbā mēs stingri ievērojam uzvedības kodeksu, ko izstrādājusi Eiropas sabiedriskās domas un tirgus izpētes asociācija (European Society for Opinion and Marketing Research), kas nosaka veidu, kādā tiek veikti komerciāli pētniecības projekti.

Principi, kurus mēs ievērojam savā darbā un kontaktējoties ar klientiem, ir uzticamība, godīgums un ētisko principu ievērošana. Mēs uzskatām, ka augstā kvalifikācija un aizrautība, ko parāda mūsu kolektīvs, veicina mūsu uzņēmuma panākumus. Mēs augsti vērtējam radošumu un nestandarta pieeju problēmām. Sekojot moto: “Domāšana ārpus robežām” mēs radām pasaulē unikālu tehnoloģiju un sniedzam uzticamas zināšanas par interneta tirgu Latvijā un ārzemēs.

Lasiet vairāk par Gemius SA.

Atgriezties uz sākumu

Web Statistics